Hakkımızda

SONGÜL DÜNDAR

1995 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. 2000 yılında da Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB ABD Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları yüksek lisans programından mezun olmuştur. 20 yılı aşkın süredir dil ve konuşma alanında çalışmaktadır.

İlgilendiği alanlar;  fonolojik bozukluklar, konuşma sesi bozuklukları, afazi, disleksi, öğrenme güçlüğü, akıcılık bozuklukları ve gelişimsel dil ve konuşma bozukluklarıdır.

SERCAN YILDIZ CAN

2016 yılında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi KBB ABD Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları yüksek lisans programından mezun olmuştur. Dil ve konuşma alanında çalışmaktadır. Floortime 101 ICDL eğitimini tamamlamış olup, Floortime 201  ICDL tamamlama aşamasındadır. Otizm spekturum bozukluğu ve Öğrenme güçlüğü olan bireylerde zihin kuramı testleri ile değerlendirme ve sosyal becerilerin zihin kuramı ile öğretimi alanında çalışmaktadır.

İlgilendiği alanlar; fonolojik bozukluklar, konuşma sesi bozuklukları, afazi, disleksi, öğrenme güçlüğü, akıcılık bozuklukları, gelişimsel dil, otizm spekturum bozukluğuna bağlı konuşma bozukluklarıdır.